En Ucuz Domain Kaydı Hizmeti

WebArısı'nı Tercih Edenler
Ücretsiz Hizmetler
  • 2 Adet Ücretsiz Email*
  • DNS Yönetimi
  • URL Yönlendirme
  • Email Yönlendirme
  • SMS Bilgilendirme
  • 2 Factor İle Extra Koruma

* .tr domainler için email hizmeti sunulmamaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Soru: Alan adı yönetimi için bir panel veriyor musunuz?

Evet, alan adınızı yönetebilmeniz için size bir panel sağlıyoruz. Bu panel aracılığı ile size sunduğumuz tüm hizmetleri online olarak yönetebiliyorsunuz.

Soru: Fiyatlarınız neden bu kadar uygun?

Fiyatlarımız bütçenizi yormaması ve en uygun olarak hizmet verme prensibimiz nedeniyle uygun tutulmaktadır. Ve ömür boyu böyle kalmaya devam edecektir.

Soru: Alan adını en fazla kaç yıl için alabilirim?

Bir çok uzantı en fazla 10 yıl için alınabilir. Ancak bazı uzantılar (örn. com.tr) maksimum 5 yada daha kısa süre için kayıt edilebilmektedir.

Soru: Ücretsiz DNS Yönlendirmesi nedir?

Alan adınızı kaydederek herhangi bir ek hizmet almanıza gerek kalmadan 2 adet email hesabı oluşturabilir ve email gönderip almaya başlayabilirsiniz.

Soru: Whois Koruma / ID Koruma nedir??

Alan adı kaydı sırasında girdiğiniz kimlik bilgileri alan adınızın kimlik bilgilerinde yer alır. Bu bilgilerin diğer insanlar tarafından görüntülenmesini istemiyorsanız whois koruma alabilirsiniz.

Soru: URL Yönlendirme Yapabilir miyim?

Evet, Herhangi ek bir bildirim yada izine gerek olmadan URL yönlendirmesi yapabilirsiniz. Yönlendirmenizi maskeli yada maskesiz olarak yapmak sizin tercihiniz olacaktır.

Soru: Alan adımı / Domainimi yenileme konusunda bilgi veriyor musunuz?

Uluslararası yasalar gereği, sizleri alan adı / domain sürenizin bitimine 90gün, 60gün, 45gün, 30gün ve 15 gün kala Email ile bilgilendiriyoruz. 7 Gün kala ise SMS ile bilgilendiriyoruz.

Soru: Alan adımı yenilemezsem ne olur?

Alan adınızı yenilemezseniz alan adınız 90 gün sonra başkaları tarafından kayıt edilebilir hale gelecek ve sizin olmaktan çıkacaktır.

Soru: .com.tr için Belge Gerekli midir??

Malesef, ülkemizde halen belge ile kaydedilebilen alan adları mevcuttur. Bunun sizi kötü hissettirdiğinin ve 3. dünya ülkesinde yaşadığınızı düşündürdüğünün farkındayız ancak bu alan adları devlet tarafından tahsis edildiği için elimizden bunun için birşey gelmemektedir.

Soru: .com.tr için Hangi belgeler verilmelidir??

.com.tr için ilk olarak varsa Marka tescil / marka başvuru belgeniz eğer yoksa Ticaret Sicil gazeteniz ayda Oda sicil suretiniz gereklidir.

Soru: Ücret İadesi mümkün mü?

Hizmetlerimiz anlık olarak teslim edilmeleri sebebiyle yasalar gereği iade işlemleri dışındadır ve aldığınız yada yenilediğiniz bir hizmet için iade alamazsınız.
Ancak hizmetten memnun kalmamanız yada yanlış bir alım yapmanız durumunda bir talep oluşturarak tutarın kredinize eklenmesini sağlayabilirsiniz. Koşullarımız alanında bu konuya ait detaylı bilgi sunulmaktadır.

Soru: Sitemi tasarlamam için araç sunuyor musunuz?

Tüm linux hosting paketlerimizde , sizlerin sitelerinizi herhangi bir kod yada tasarım bilgisine sahip olmadan hazırlayabilmeniz için araçlar sunmaktayız.
Yaklaşık 80 adet hazır tasarımdan dilediğinizi kendiniz düzenleyebilir ve sitenizi tasaryalabilirsiniz. Eğer tüm bunlar sizin için yeterli olmadıysa buraya kadar okuma sabrını göstermeniz nedeniyle, partner firmamız olan TemaNinja üzerinden wordpress için hazır tasarımlardan satın alabilirsiniz. Size bu konuda hediyemiz %5 indirim kuponudur. Kupon kodunuz: webarisi

Soru: İlk yıl ve ikinci yıl fiyatları neden farklı?

İlk yıl fiyatlarımız ilk alımlarınız için daha ekonomik bir yaklaşım sergilemek istememiz nedeniyle daha avantajlıdır. Bu sayede mükemmel dizayn edilmiş sistemimizi inceleme fırsatınız olabilir.