Eticaretif Genel Eticaret Özellikleri

Bir eticaret yazılımında olması gerektiğini düşündüğümüz ve sizler için sistemimize entegre ettiğimiz özelliklerin listesini burada bulabilirsiniz. Farklı sorularınız olursa bize 444 59 47 no'lu telefon üzerinden erişebilirsiniz.

Banka Sanal Posları

Banka Sanal Posları

Sistemimiz sanal poslar üzerinden ödeme almanızı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Tek yapmanız gereken bir bankadan sanal pos almak olacaktır.

Dilerseniz OÖS sayfası üzerine bina ettiğimiz sanal pos sistemimiz ile 3D-Secure ödemelerde alabilirsiniz.

GarantiPay - Bonus Flash

GarantiPay - Bonus Flash

Garanti Bankası ile yaptığımız işbirliği neticesinde dilerseniz ücretsiz sanal posunuzu Garanti Bankasından alabilirsiniz.

Aynı zamanda kullanıcılarınızın kredi kartı bilgilerini girmelerine gerek kalmadan cep telefonu uygulaması üzerinen alışveriş yapmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

Iyzico Sanal Pos

iyzico Sanal Pos

Sanal pos almak istiyor ve bir taraftan pos maliyetlerine katlanmak istemiyorsanız, iyzico sizin için güzel bir alternatif olacaktır.

Tüm bankalara taksit olanağı, 0 kurulum ücreti ile anında ve uygun komisyon oranlarıyla hemen sanal pos sahibi olabilirsiniz. Ekibimiz müracatınız boyunca size yol göstermek için yanınızda olacak.

TürkPos

TürkPos

En Uygun komisyonlu ödeme tahsilat sistemi ile çalışmaya ne dersiniz?

Hızlı onay süreci ve neredeyse 1 günde aktive edilen sanal pos hizmeti ile 6 bankaya uygun komisyon oranları ile taksit yapabilir, müşterilerinize zengin ödeme seçenekleri sunabilirsiniz

PayTr

PayTR

Ödemeleriniz ertesi gün hesabınızda olsa nasıl olurdu?

Dilerseniz mobil ödeme alın, dilerseniz tüm bankaların kartlarına 9 taksite kadar varan seçeneklerde taksit uygulayın yada sadece tek çekim satışlar gerçekleştirin. Seçiminizi yaparak hemen kredi kartı ödemesi almaya başlayabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme / Mağazadan Teslim Al

Bazılarının halen interneti kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapılamayacak kadar güvensiz gördüğünün farkındayız.

Bunun için müşterilerinizden Kapıda Ödeme alabilmenizi sağlayabilen ve bununla birlikte bunun ek maliyetlerini kendisine yansıtmanızı sağlayan bir özellik sunuyoruz.

Havale & EFT

Havale - EFT

Geçerli ödeme yöntemlerinin en eskisi ve en makbul olanı karşınızda.

Ödemelerinizi nakit alabilir ve müşterilerinizin ödeme bildirimleriyle ödemelerini onaylayabilirsiniz.

XML Entegrasyonları

XML Entegrasyonları

Devrimsel nitelikte hazırlanmış XML sistemimiz ile XML profilleri oluşturun, otomatik stok ve fiyat takibi yapın. Hatta yeni çıkan ürünleri dahi otomatik olarak sitenize ekleyin. Kar marjlarınızı belirlemeyi de unutmayın :)

Üstelik hangi tedarikçiden XML aldığınızın bir önemi yok, XML alanlarını kendiniz eşleştireceksiniz, sonrasındaysa siz satışlarınıza odaklanacak ve diğer tüm işlemleri bize bırakacaksınız.

Excel / CSV

Excel/ CSV

Stok takibi, fiyat yada diğer işlemleri Excel üzerinden mi yapıyorsunuz?

Şimdiye kadar görmediğiniz netlikte ve profil alanlarının sırasını değiştirmekten tutun, isimlerini değiştirmeye kadar bir çok özellik sunan Excel/CSV aracımız sizi mest edecek!

N11

N11.com

Ürünlerinizi n11.com üzerinde tek tıkla ekleyerek satışa çıkarmayı istemez miydiniz?

Çift taraflı entegrasyonumuz sayesinde periyodik stok güncellemelerinden, fiyat güncellemelerine, tüm siparişlerinizin admin panelinizden takibi ve çıkışlarının yine admin panelinizden yapılmasına kadar bir çok seçenekle işlem yapabileceksiniz.

Muhasebe

Muhasebe/Stok Takip Programları

Kullandığınız muhasebe / Stok Takip programı için entegrasyon ihtiyacınız mı var?

Eğer aradığınız entegrasyon uygulama mağazamızda yoksa, bizi hemen bilgilendirin! Uygulama mağazasına sizin için özel muhasebe entegrasyon uygulamasını ekleyelim. Çok ufak aylık tutarlar ile muhasebe / stok takip programlarınızla eticaret mağazanız senkron hale gelsin!

N11

Sosyal Medya Entegrasyonları

Hergün milyonlarca insan sosyal medya kullanıyor ve etkileşimde bulunuyorlar. Bunu bir avantaj olarak kullanmaya ne dersiniz?

Türkiye'de ilk kez Twitter Product Cards özelliğini kullanarak ürünlerinizi twitleyin, Facebook'ta arkadaşlarınıza ürünü gönderin, Pinterest ile pinleyin yada Google+ ile paylaşın! Hepsi basit bir aktif/pasif butonu ile emrinizde.

Sosyal Giriş

Sosyal Giriş Desteği

Kullanıcıların sosyal medya ile giriş yapabildiği mağazalardan daha fazla alışveriş yaptığını biliyor muydunuz?

Sosyal medya ile giriş imkanı tanıyarak anında ve hızlı üyelikler ile dönüşüm sürecini hızlandırabilir ve daha hızlı satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Google Merchant Center

Google Merchant Center

Google Ürün Reklamları özelliğinden faydalanmak istemez misiniz? Doğru kullanıcıları hedefleyin dönüşümlerinizi artırın.

Üstelik benzersiz uyumluluk sayesinde herhangi bir ek ayara ihtiyaç duymadan ürünleriniz tek seferde Google Merchant Center üzerinde kaydedilir.

Akakce - Cimri - Bilio

Akakce - Cimri - Bilio ( Yakında )

Türkiye'nin en yaygın fiyat karşılaştırma sitelerinde ürünlerinizi listelemek istemez misiniz?

Uygulamalar > Fiyat Karşılaştırma siteleri alanından alacağınız URL'i ilgili firmaya iletmeniz kadar basit bir prosedürden ibaret ;)

Haber Bültenleri

Haber Bültenleri

Gelişmiş haber bülteni yönetimi sayesinde harici mail yazılımlarına haber bülteni abonelerinizi aktarın.

Müşterilerinizi ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında sürekli güncel tutun.

sanalpazar.com / n11.com / epttavm.com - çok yakında!

sanalpazar.com / n11.com / epttavm.com - çok yakında!

n11 için hazırladığımız çift taraflı entegrasyon sayesinde siparişlerinizden ürünlerinize kadar herşeyi bir panelden yönetin.

SanalPazar ve n11 için hazırladığımız Excel entegrasyon sistemi sayesinde bir seferde tüm ürünlerinizi aktarın yada güncelleyin.

Devrimsel Adwords Yeniden Pazarlama

Devrimsel Adwords Yeniden Pazarlama

Türkiye'de ilk kez Adwords Yeniden Pazarlama konusunda bu kadar profesyonel bir takip sistemi geliştirildi.

Artık müşterilerinizi ilgilerini çeken ürünler konusunda enselerinden bir an bile ayrılmadan takip edip onlara reklamlarınızı iletebileceksiniz.

Sadakat Programları!

Sadakat Programları!

Belirli tutar üzerinde alışveriş yapan kullanıcılara sabit indirimler tanımlayın yada hedef puanlar ile kullanıcıları alışverişe zorlayın.

Toplanan puanları TL çevirerek alışveriş yapmalarını da sağlayabilir böylece müşterilerinizi sitenizi sürekli kullanır hale getirebilirsiniz.

Sepet Çağrısı, Ürün Bilgilendirmeleri

Sepet Çağrısı, Ürün Bilgilendirmeleri

Kullanıcılarınız ürünlerini sepete ekledikten sonra sitenizi terk ettiklerinde onları geri çağırsaydınız nasıl olurdu?

İsterseniz onlara özel indirimler sunarak, isterseniz onlara özel mesajları otomasyon aracılığı ile göndererek onları sepetlerindeki ürünler için geri çağırın.

B2B Hazır!

B2B Hazır!

Bayi gruplarınızı oluşturun ve hızlıca bir bayi ağının mimarı olun!

3 seviyeye kadar ayrı ürün fiyatlandırma özelliği, yüzdesel bayii indirimleri ile birlikte b2b sisteminizi inşaa edebilirsiniz.

Çoklu Parabirimi ve Çoklu Dil Desteği

Çoklu Parabirimi ve Çoklu Dil Desteği

Dilediğiniz kadar parabirimi ile satış yapın hatta istediğiniz dilde satış imkanınız olsun.

Bu sayede Dünya'nın dört bir yanına ürünlerinizi satın ve tanıtın, ihracat çorbasında sizinde tuzunuz olsun.

Mükemmel SEO Yapılandırması

Mükemmel SEO Yapılandırması

Ürünleriniz için seo yapılandırmasını tek seferde ayarlayın ve en ideali kombinasyonu arama motorlarına sunun.

Gerektiğinde ürün URL adreslerini düzenleyerek onlara bağımsız URL kazandırın ve rakiplerinizin önüne geçin.

Google Rich Snippets

Google Rich Snippets

Unutmayın, siz arama motorlarını satış için kullanıyorsunuz ve doğru kitleye sadece doğru verileri sunarak ulaşabilirsiniz.

Google'ın ürünler ile ilgili arama yapanlara ürün arama sonuçlarını gösterdiğini biliyoruz bunun için sitenizdeki içeriklerin Google tarafından ürün olarak algılanmasını sağlayacak bu yapıyı ücretsiz sunuyoruz.

Mobil Uyumlu Arama Sonuçları

Mobil Uyumlu Arama Sonuçları

yılında halen bazı firmalar Mobil özelliğini ücretli verebilirler. Ama biz bunun bir zorunluluk olduğunu biliyoruz.

Tüm paketlerimiz ve tüm temalarımız mobil uyumlu olarak dizayn edilmiştir. Üstelik responsive yapısı sebebiyle en küçük cihazlardan en büyük cihazlara kadar düzgün yanıtlar verecektir.

Yaşayan Resimler!

Yaşayan Resimler!

Google resim aramalarında neden üst sıralarda yer almayasınız?

Seo sadece normal arama sonuçlarınız değildir, resim arama sonuçları da sizin için önemlidir. Bunu bildiğimiz için sizlere resim "alt" etiketlerine müdahale ederek yaşayan resimler oluşturma imkanı tanıyoruz.

Blog Yönetimi

Ürünleriniz hakkında düzenli makaleler ve blog yayınları yaptığınızda rakiplerinizden onlarca sıra sıyrılacağınızı biliyor muydunuz?

Peki bizim size blog ve makale yayınlayabilmeniz için ücretsiz bir alt yapı sağladığımızı ve Wordpress kadar gelişmiş bir blog sistemi hazırladığımızı duymak hoşunuza gider mi?

Dil Kodu Belirteçleri

Dil Kodu Belirteçleri!

Eğer birden fazla dil ile yayın yapacaksanız arama motorlarına bunu bildirdiğinizde size daha saygın bir site olarak yaklaşırlar.

Bu sayede ilgili içerikler için birden fazla dilde sıralama elde edebilirsiniz. Unutmadan, bu özelliği Türkie'de size sadece eTicaretif sunuyor ;)

Detaylı SEO Tanımlama

Detaylı SEO Tanımlama

Her sayfa için aynı SEO ayarını kullanmak intihardan farksızdır. Bunu önlemenin tek yolu her yapı için ayrı tanımlamalar yapmaktır.

eTicaretif, size her yapı için ayrı bir seo ayarı imkanı sunar böylece , Kategoriler, Ürünler, Blog yazıları, Bilgi Sayfaları, Tanıtım alanları gibi bir çok alan için SEO ayarlarınızı değiştirebilir ve yeniden tanımlayabilirsiniz.

Responsive Eticaret Yazılımı!

100% Mobil ve Tablet Uyumlu

Şaka gibi gelebilir ama tüm arayüzlerimiz 100% mobil ve tablet uyumlu olarak sunulur.

Bu aynı zamanda mobil ve tablet görünümleri için ücret ödemeniz gerekmediği anlamına gelir. Biz mobil eticaret sitesinin zorunluluk olduğunun farkında olan Türkiye'deki tek eticaret yazılım firmasıyız ;)

Sürükleyin ve Bırakın

Sürekleyin & Bırakın Hepsi Bu !

Tasarım bilginiz olmadan da tasarlayabilmenize imkan tanıyoruz. Blokları sürükleyin ve hangi alanda görüntülenmesini istiyorsanız oraya bırakın.

Devrimsel nitelikte olan bu özelliğimizi kullanabilmek için sahip olmanız gereken şey sadece bir MOUSE'dur.

En Geniş Eticaret Tema Mağazası!

Kendi CSS ve JS kodlarınızı Entegre Edin

CSS yada Jquery konusunda bilginiz mi var? Temada düzenlemeler yapmak mı istiyorsunuz?

Sizi Kendi CSS stili ve Kendi Javasceript kodlarınızı yazabileceğiniz alanımıza davet edelim. Dilediğiniz gibi kendi görselliğinizi oluşturun, düzenleyin ve farklı olun.

Kendi Temanızı Oluşturun!

Kendi Temanızı Oluşturun

Kendi temasını yapabilecek kadar profesyonel olanlar için hazırladığımız bu özellik ile kendi temanızı oluşturabilirsiniz.

Kendi temanızı oluşturun, tasarımlarınızı ve fikirlerinizi sitenize birebir uygulayın ve Farklı Olun!

Ücretsiz Temalardan Seçin!

Ücretsiz Temalardan Seçin!

Sizler için 6 + 1 ücretsiz tema hazırladık. Bu temaları kullanabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Dilediğiniz temayı seçip yüklemeniz ve ardından aktive etmeniz yeterlidir. Bir temayı kurabilmeniz sadece 10 saniyenizi alacaktır.

En Geniş Eticaret Tema Mağazası!

En Geniş Eticaret Tema Mağazası!

Türkiye'nin en büyük tema firması olan Tema Ninja'nın katkılarıyla en geniş Tema Mağazasına sahip olduk.

100'ün üzerindeki mobil eticaret teması ile sabit fiyatlar üzerinden satın alın ve sitenize bu temalardan herhangi birini kurun!

Tüm dosyalara erişin!

Tüm dosyalara erişin!

Tüm tema dosyalarına erişin böylece tüm değişiklikler parmaklarınızın ucunda olsun.

İstemediğiniz kodları kaldırın, nasıl bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız bunu sağlayın.

Tek tıkla temanızı güncelleyin

Tek tıkla temanızı güncelleyin

Tüm temalarımızı son web standartlarına göre güncel tutmaya özen gösteriyoruz.

Aldığınız herhangi bir tema sürekli olarak güncellenecektir ve sizin bu temayı güncelleyebilmek için tek yapmanız gereken güncelle butonuna tıklamanızdır.

100% Koruma & Güvenlik

100% Koruma 100% Güvenlik

Dünya'nın en gelişmiş antivirüs ve güvenlik duvarlarını kullanıyoruz.

Ayrıca sitelerinizin PCI/DSS standartlarına uygun durumda olması ve banka anlaşmalarınızın ansızın iptal edilmemesi için tüm standartları sağlıyoruz.

Yedekli Alt Yapı

Yedekli Alt Yapı

İnternet bağlantımız T1 alt yapı ile sunulmakta ve uydu ile yedekli konumdadır.

Ayrıca ani elektrik kesintileri ve afetlere karşı mutlaka yedekli bir güç sistemi kullanırız.

SSL Sertifikası

Günlük Yedeklemeler

Türkiye'de sadece Eticaretif size geriye dönük günlük yedekler sunar.

Son 5 güne ait dosya ve veritabanı yedekleriniz ayrı ayrı saklanır. Bu sayede herhangi bir sorun ile muhatap olmanız durumunda hızlıca size yardımcı olabileceğimiz yedeklerinize erişebilirsiniz.

SSL Sertifikası

SSL Sertifikası

256 Bit SSL Sertifikasıyla veri akışınızı güvenceye alın!

Türkiye'de sadece Eticaretif mobil uyumlu sertifikaları size sağlar bu sayede mobil arayüzünüz de veri akışı için güvenlik altına alınmış olur.

Üstün Loglama Hizmeti

Üstün Loglama Hizmeti

Mağazanıda yapılan her işlem kayıt altına alınır!

Türkiye'de size sadece Eticaretif yasal zorunluluk olan 2 yıl boyunca tüm logları saklama hizmetini ücretsiz olarak sunar.

Sizin için düşünüyoruz

Sizin için düşünüyoruz

Sizlerin ihtiyacı olabilecek ek özellikler üzerinde düşünüyoruz.

Zamanla ihtiyaçlarınızın da değiştiğini biliyor ve buna özel uygulamalar geliştiriyoruz. Böylece her zaman güncel ve uyumlu kalıyorsunuz.

Farklı İhtiyaçlar Farklı Çözümler

Farklı İhtiyaçlar Farklı Çözümler

Bir ayakkabı mağazası ile dijital ürünler satan mağazanın ihtiyaçlarının aynı olmadığının bilincindeyiz.

Her sektör için kendisine hitap eden uygulamalar hazırlıyor ve ücretsiz olarak kullanımlarına sunuyoruz.

Ücretsiz Uygulamalar

Ücretsiz Uygulamalar

Mağazanıza ek özellikler kazandırabilmek için ücret ödemenize gerek yok!

Muhasebe entegrasyonları hariç tüm uygulamaları size ücretsiz olarak sağlıyoruz bu sayede paket tutarınız haricinde bir ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

Uygulama Geliştirin

Uygulama Geliştirin!

Yeteri kadar kod bilginiz var mı?

Eğer böyle bir yeteneğiniz varsa kendi uygulamalarınızı geliştirip kullanabilir hatta binlerce Eticaretif kullanıcısına satışını yapabilirsiniz.

Kendini asla karşı takımda hisssetmeyeceksiniz!

Pişman Olacaksınız!

eTicaretif ekibi ile neden daha önce çalışmaya başlamadığınızı sorgulamanıza sebep olacağımıza ve Pişmanlık Duygusu yaşatacağımıza söz veriyoruz!

Sizin, her zaman en iyisine layık olduğunuzu düşünen insanlarla çalışacağınızı unutmayın!

Desteğinizi klasik yöntemler olan email - ticket - talep sistemi yerine CANLI DESTEK üzerinden anlık olarak almaya hazır olun ;)

Türkiye'nin en profesyonel & dinamik ekibi

Türkiye'nin en profesyonel & dinamik ekibi

Her konuda alanında uzmanlarla çalışmanın vereceği hazzın yerini ne tutabilir ki?

Uzmanlardan oluşan ekibimiz her türlü sorunuz için yanı başınızda size yardımcı olmak için haftanın 7 günü bekliyor olacaklar.

Her zaman çözüm odaklı çalışma

Her zaman çözüm odaklı çalışma

İlk prensibimiz "Çözülmeyecek sorun yoktur!".

Siz sadece satışlarınıza odaklanın, bize sorununuzu anlatmanız yeterli... Ekibimiz her zaman size altenatif çözüm önerileri ve parlak fikirleriyle yardımcı olacaktır.

Kendini asla karşı takımda hisssetmeyeceksiniz!

Kendini asla karşı takımda hisssetmeyeceksiniz!

Asla sisteme yada ekibimize karşı bir yabancılık hissettirmeyeceğimize söz veriyoruz!

Ne istediğin yada nasıl istediğinin bir önemi yok sen her zaman bizim takımımızın bir parçası olacak ve takım arkadaşlarımız arasında yer alacaksın.

Herşeyi Sorabilirsin

Herşeyi Sorabilirsin.

En önemli kuralımız "Hiçbir soru saçma değildir!"

Aklına takılan her soru yada konu için bizimle iletişime geçmek konusunda tereddüt etmemelisin. Güleryüzlü ekibimiz sana soruların için yardımcı olmak adına bekliyor olacak.