Ekonomik hosting paketlerimiz bütçenize uygun olması ve ufak projelerinizde kullanabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Soru: Limitlerimi aşarsam ne olur?

Trafik limitinizi aşmanız durumunda hesabınız ay başına kadar durdurulacaktır. Her ayın ilk gününde trafik limitleriniz tekrar sıfırlanırlar.

Web alanı limitinizi aşmanız durumunda yeni dosyalar yükleyemezsiniz ancak web alanı limitinizi normal kotanızın 2 katından fazla aşmanız durumunda hesabınız askıya alınabilir. Dosyaları silmeniz için hesabınız tekrar aktive edilir.

Soru: Alan adı ücretsiz mi?

Ekonomik paketlerimizde alan adı için ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir.

Eğer ücretsiz bir alan adı ihtiyacınız varsa ayda alan adına ücret ödemek istemiyorsanız Premium Hosting Paketlerimizi sizin için ideal olacaktır.

Soru: Dosya depolama alanı olarak kullanabilir miyim?

Size sunulan alanların tamamı websitenize ait dosyaların barındırılması için kullanılabilir. Bunun haricinde yapacağınız kişisel dosyaların barındırmasına izin verilmeyecektir. Emailleriniz, veritabanlarınız ve websitesi dosyalarınız websitenize ait dosyalar kapsamındadır.

Soru: Ödemeyi nasıl yapacağım?

Hizmetlerimizi sepete eklediğinizde anlık kur üzerinden hizmet bedeli TL olarak düzenlenecektir. Dilerseniz ödemenizi Havale/EFT , Paypal yada Kredi Kartınızla yapabilirsiniz.

Soru: Wordpress Kullanabilir miyim?

Evet, sunucularımızda sorunsuz şekilde wordpress kullanabilirsiniz. Unutmayın biz aynı zamanda Tema Nİnja markası altında Türkiye'nin en büyük Wordpress tema üreticisiyiz.

Soru: Yazılımım ile uyumulu mu?

Yazılımınız ile uyum ihtimali PHP sürümünü ve bileşenlerini seçebilmeniz nedeniyle 99% lik bir ihtimaldir. Ancak her ihtimale karşı ekibimizle iletişime geçerek net bilgiler almanızda fayda var.

Soru: Adil Kullanım Noktanız (AKN) var mı?

Tüm hizmetlerimizde AKN bulunmaktadır. Tüm ekonomik paketlerimiz için 128 MB Maksimum Ram kullanım imkanı ve %2 CPU kullanım hakkı tanımaktayız. Kullanım durumlarınızı anlık olarak cPanel üzerinden takip edebilirsiniz.

Soru: AKN aştığımda bir yaptırım var mı?

AKN aştığınızda siteniz normal performansının altında bir işlem sergileyecek ve yavaş çalışacaktır. Bu işlemci kullanım limitleriniz izin verilen limitlerin altına inene kadar devam edecektir. İşlemci kullanımlarınızı cPanel kontrol paneliniz üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

Soru: Hangi Paketi Seçmeliyim?

Hangi paketi seçtiğiniz herhangi bir önemi olmadığını bilmenizi isteriz. Hizmet kalitemiz tüm paketler için aynıdır. Dilediğiniz zaman bir üst pakete sadece aradaki farkı ödeyerek geçebilirsiniz. Bu yüzden eğer yeni başlıyorsanız bütçenizi zorlamayacak paketleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Seçim yaparken ihtiyacınız olacak trafik ve web alanını göz önünde bulundurmanızda da fayda vardır.

Ekonomik paketlerden premium paketlere geçiş yapamayacağınızı unutmayın.

Soru: Kaç alan adı barındırabilirim?

Bronz Pakette 1 adet, Gümüş Pakette 2 adet ve Altın Pakette 3 adet alan adı barındırabilirsiniz.

Ancak daha fazla alan adına ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız Premium Hosting Paketlerimizi incelemelisiniz.

Unutmayın ekonomik hosting paketlerimiz sadece ufak çapta projeleriniz için dizayn edilmiştir.

Soru: Ücret İadesi mümkün mü?

Hizmetlerimiz anlık olarak teslim edilmeleri sebebiyle yasalar gereği iade işlemleri dışındadır ve aldığınız yada yenilediğiniz bir hizmet için iade alamazsınız.
Ancak hizmetten memnun kalmamanız yada yanlış bir alım yapmanız durumunda bir talep oluşturarak tutarın kredinize eklenmesini sağlayabilirsiniz. Koşullarımız alanında bu konuya ait detaylı bilgi sunulmaktadır. linux hosting hizmetlerimiz anlık aktive edilen hizmetlerdir.

Soru: Sitemi tasarlamam için araç sunuyor musunuz?

Tüm linux hosting paketlerimizde , sizlerin sitelerinizi herhangi bir kod yada tasarım bilgisine sahip olmadan hazırlayabilmeniz için araçlar sunmaktayız.
Yaklaşık 80 adet hazır tasarımdan dilediğinizi kendiniz düzenleyebilir ve sitenizi tasaryalabilirsiniz. Eğer tüm bunlar sizin için yeterli olmadıysa buraya kadar okuma sabrını göstermeniz nedeniyle, partner firmamız olan TemaNinja üzerinden wordpress için hazır tasarımlardan satın alabilirsiniz. Size bu konuda hediyemiz 5% indirim kuponudur. Kupon kodunuz: webarisi